Vijesti Natjecanje iz CIVITASA

civitasOvogodišnji domaćin natjecanja iz CIVITASA, je OŠ Stjepana Radića, Oštra Luka - Bok. Kako su nam javili iz škole sve je spremno za doček učenika osnovnih i srednjih škola iz naše županije, koji će 19. 04. u Domu kulture u Oštroj Luci, prezentirati svoje radove. CIVITAS je sekcija koja uvodi učenike u svijet demokracije, gdje učenici uočavaju probleme uže i šire zajednice te pokušavaju pronaći rješenje tih problema kroz postojeće ili predlaganjem vlastitih pravilnika, zakona i javnih politika. Ovogodišnja tema učenika naše škole je Recikliranje i skupljanje papira. Želimo im puno uspjeha na predstojećem natjecanju.

Natjecanje iz CIVITASA

Drustveni servisi

twitter

Sponzori stranice

olimpik

in7

mjesna-zajednica

Anketa

Kakva vam je nova stranica sela Bok?