Vijesti Posjeta načelniku

DSC03365aUčenici naše škole, članovi sekcije CIVITAS, posjetili su načelnika Općine Orašje, gospodina Đuru Topića i prezentirali svoju ovogodišnju temu pod nazivom "Opremanje kabineta tjelesne i zdravstvene kulture". Problem koji su učenici odabrali za ovogodišnju temu prisutan je dugi niz godina u našoj školi, a najviše se ogleda u nedostatku osnovnih pomagala za izvođenje nastave TZK. Ona su zastrajela ili ih uopće nema, a zadnje opremanje spravarnice i kabineta bilo je 1996. godine. Sekcija CIVITAS djeluje već duži niz godina u svim školama naše županije, a cilj joj je da učenici steknu osnovna znanja o demokratskom uređenju, ali i funkcioniranju svih razina vlasti od lokalne do državne. Učenici uz pomoć mini projekata rješavaju manje probleme šire lokalne zajednice i na taj način aktivno sudjeluju u radu zajednice. Načelnik je obećao financijsku pomoć.

Posjeta načelniku

Drustveni servisi

twitter

Sponzori stranice

olimpik

in7

mjesna-zajednica

Anketa

Kakva vam je nova stranica sela Bok?